Stříhání psů

Stříhání psů ve specializovaném kadeřnickém salónu. Nástroje na stříhaní psů a koček. Stříhaní agresivnějších psů. Stříhaní psů a cena. Ve speciálním katalogu si vybereme střih, který by se našemu chlupatému miláčkovi líbil.

Stříhání psů

Pokud chceme našeho zvířecího miláčka ostříhat, můžeme s ním navštívit kadeřnický salón specializovaný přímo pro něj. V dnešní době existují kadeřnické salóny nejen pro muže a ženy, ale také pro naše chlupaté zvířátka. Specializovaná úpravna pro kompletní úpravu srsti Vašeho pejska včetně poradenských služeb, prodeje krmiva a chovatelských potřeb tyto služby nabízí.

Stříhání psů ve specializovaném kadeřnickém salónu

Pokud už máme vybraný kadeřnický salón, kde svého pejska nebo kočku necháme ostříhat, je důležité, abychom se předem objednali. Záleží na majiteli zvířete, jestli bude chtít být u stříhání. Stříhání psů trvá 1,5 – 3 hodiny, záleží na velikosti a stavu psa.

Nástroje na stříhaní psů a koček

Ve specializovaných salónech pro zvířata používají převážně nůžky a elektrický strojek. Ve speciálním katalogu si vybereme střih, který by se našemu chlupatému miláčkovi líbil. Poté jej „psí kadeřnice” dle našeho přání takto ostříhá.

Ostatní poskytované služby při stříhání

Pejska vám zde nejen ostříhají, ale také okoupou, učesají, vyčistí mu ouška a také ostříhají drápky.

Stříhaní agresivnějších psů

Také s agresivnějším pejskem se nemusíme bát zajít do kadeřnického salónu. Jsou dva způsoby, jak si s takovými zvířaty poradit. Prvním způsobem je použití náhubku, a když už ani náhubek nepomáhá, mají zde připravené uspávací injekce. Nemusíte se ale o svého psího miláčka bát, injekce je neškodná a používá se pouze pro případ velmi agresivních psů, kteří by si svým chováním a rychlými pohyby mohli ublížit.

Stříhaní psů a cena

Cena stříhání pejsků se pohybuje od 200 do 1 500 korun. Záleží na velikosti a také náročnosti stříhání konkrétní rasy psa.

  • Je dobré, abychom s naším chlupatým miláčkem alespoň jednou za čas navštívili specializovaný kadeřnický salón, kde se o něj postarají specializovaní odborníci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6446 (magazin-chovatele.cz#6382)


Přidat komentář