Výcvikové elektronické obojky a výcvik psů - Brno a okolí

Výcvikové elektronické obojky jsou ideálním prostředkem k tomu, abychom svého psa dokázali zvládnout v běžném životě. Výcvik psů je vhodné přenechat odborníkům, nebo jej alespoň provádět pod jejich dohledem.

Mít psa, je krásná věc, avšak mnozí z nás mají velké problémy v tom, aby svého čtyřnohého miláčka zvládli. Jak tedy postupovat v případě, že Vás pejsek neposlouchá? Na koho se obrátit? Nejlepším způsobem je, oslovit profesionála, který nám pejska pomůže vycvičit.

Výcvik psů

Pro výcvik psů se rozhodujeme ve chvíli, kdy nás pejsek neposlouchá, nebo jej toužíme přihlásit na zkoušky či různé druhy výstav. Jistě mi dáte všichni za pravdu, když se zde zmíním o tom, že při těchto příležitostech je důležité, aby nás pejsek poslouchal na slovo. A jakého psa jde cvičit? Obecně řečeno, lze vycvičit každého pejska, přičemž vůbec nezáleží na tom, je-li čistokrevný nebo ne. Chceme-li mít psa vycvičeného opravdu profesionálně, měli bychom oslovit takového cvičitele, který má dlouholeté zkušenosti, což může doložit opravdu kvalitními výsledky ve výcviku psů a to jak pro soukromé osoby, tak i pro služební plemena. Pakliže se rozhodneme pro výcvik psa, je důležité zvolit vhodný druh výcviku. Můžeme si tak vybírat z výcviku skupinového, tak individuálního. Dále pak můžeme zvolit výcvik internátní, polo internátní nebo denní.

Elektronický výcvikový obojek D-CONTROL

Máte psa, který Vás neposlouchá, a Vy si s ním nevíte rady? Chcete si jej sami vycvičit a nemáte čas či prostředky k návštěvě specializovaného cvičiště? Pokud ano, je zde možnost, pořídit si elektronický výcvikový obojek D-CONTROL, díky němuž vycvičíte svého psa daleko rychleji a jednodušeji. Díky propracovanému systému, který se skládá z vysílače a obojku lze psa cvičit efektivně a doslova ihned, jakmile si daný obojek pořídíme. A kdy lze s výcvikem pomocí elektronického obojku D-CONTROL začít? S tímto výcvikem lze začít již u půlročního štěněte, které již reaguje na základní povely, jako sedni, lehni, zůstaň apod. Tento druh obojku lze používat na vzdálenosti od 200m do 1600m dle toho o jaký model se jedná. Nevíte-li si rady s výcvikem svého psa, vyzkoušejte elektronický výcvikový obojek D-CONTROL.

výcvik psů

Elektronický výcvikový obojek proti štěkání D-MUTE

Soužití se psem je ideální teprve ve chvíli, kdy jsme se s ním sžili a navzájem si rozumíme. Najdou se však mezi námi i takoví lidé, kteří psy nemají rádi, neboť jim vadí psí štěkot. Aby právě náš pes nerušil okolí neustálým štěkotem je vhodné s tímto problémem pracovat. Ideálním řešením je pořízení elektronického výcvikového obojku proti štěkání D-MUTE. A jak tento obojek funguje? Reaguje na vibraci hlasivek našeho psa, což znamená, že jej nespustí žádný jiný pes. Je proto velmi důležité, aby byl obojek proti štěkání správně nasazen na hlasivkách a dostatečně pevně, aby nemohl klouzat apod. Obojek se aktivuje zcela sám, a proto jej nemusíme neustále zapínat a vypínat, což je ideální způsob, který vyhovuje jak nám, tak i psovi, který jej má na sobě.

obojek, výcvik

Elektronický neviditelný plot D-FENCE

Je Váš pes chronickým útěkářem? Neposlouchá Vaše příkazy a uteče vždy, když má možnost? Pokud doma takového psa máte, měli byste vyzkoušet elektronický neviditelný plot D-FENCE. Tento obojek nejen pomůže k tomu, aby Váš pes neutíkal, ale také mu zamezí hospodařit na Vašich záhonech apod. Prostřednictvím elektronického neviditelného plotu D-FENCE můžete vytyčit prostor, ve kterém se může Váš pes pohybovat, aniž by musel být uvázán. A pro jaká plemena lze tento druh obojku pořídit? Vůbec nezáleží na tom, o jaké plemeno se jedná. Tento druh obojku si tak můžeme pořídit jak pro plemeno malé, tak i psy velkých plemen. Výhodou tohoto zařízení je, že je vysoce odolný a to nejen proti poškození, ale také proti vodě. V souvislosti s tímto elektronickým neviditelným plotem D-FENCE a také ostatním elektronickým zařízením je nutno zmínit fakt, že jsou tyto přístroje pro pejsky zcela bezpečné a nijak tedy nezraňuje.

výcvik psů

Hlídání a ubytování psů

Taky jste se dostali do situace, kdy jste potřebovali odjet na cesty a řešili jste problém, kam se psem? Nemáte nikoho blízkého, komu byste byli ochotni svého psa svěřit? V takovémto případě je důležité, vyhledat odborníky, kteří se dokáží o Vašeho psa profesionálně postarat. A kde takové lidi najdeme? Najdeme je především v zařízeních, kterým se říká psí hotel. Tato zařízení obvykle disponují jednak čistými boudami či vyhřívanými kotci pro psy a především také velkým pozemkem, kde se mohou psi volně pohybovat. A co můžeme od takového psího hotelu očekávat? V první řadě se můžeme spolehnout na to, že bude náš pejsek v pohodlí a teple. Také dostane pravidelnou stravu a příjem vody. Spolu s tím potřebuje pes také pravidelný pohyb a udržovací výcvik, na kterém velmi záleží. Chcete-li mít jistotu, že bude Váš pes po celou dobu Vaší nepřítomnosti v dobrých rukou, měli byste vyhledat takový psí hotel, který má dobré reference a spolu s tím také kvalifikovaný personál.

Jak si správně vybrat psa?

Různých zaručených návodů na to, jak si správně vybrat psího kamaráda, najdete na internetu bezpočet. Pro všechny z nás by mělo platit, že si vybíráme pejska především podle svých schopností a možností. Jen obtížně bychom žili kupříkladu s Argentinskou dogou v jednopokojovém bytě, kde žijeme navíc ještě s dalším člověkem. Vždy je nutno mít na mysli, že pes potřebuje ke své spokojenosti nejen lásku a jídlo, ale především svůj klid a prostor. Pokud právě nyní stojíte před rozhodnutím, jakého psa si pořídíte, nechte se řídit svým instinktem a také si nechte poradit od zkušených lidí. Pouze tak budete s výběrem spokojeni nejen Vy, ale také pejsek, kterého si vyberete. Na rozdíl od nás si pejsek svého páníčka vybírat nemůže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6430 (magazin-chovatele.cz#9933)


Přidat komentář