Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov - doprava po celé ČR!

Máte příbytek pro svého pejska? Pokud ne, tak se podívejte na to, co se vám naskýtá a co se hodí pro vašeho konkrétního miláčka, protože každé zvíře má jiné potřeby. Seznamte se s výběrem.

Máte psa doma nebo venku? Samozřejmě, že zmíněné příbytky se hodí spíše pro ta zvířata, která jsou venku permanentně. I tak ale může i domácí mazlík mít své venkovní zákoutí. Měli byste ale vědět, proč zvířatům kotce pořídit, co dodržet při výběru a jak místo udržovat. S tím vás seznámíme a doporučíme na koho se obrátit.

Psí kotce na míru – Trutnov - doprava po celé ČR

Profesionální firma Vám může vyrobit montovaný kotec jak pro malá, tak velká plemena. Dále vám může poskytnout i zámečnické služby, železné výrobky jako např .garážová vrata či regály. Nabízí se vám tak široké služby v oblasti této nabídky a to vše přímo na zakázku dle vašeho výběru a přání. Zároveň můžete využít i poradenství zkušeného profesionála. Individuální a ochotný přístup pro každého klienta je pak samozřejmostí.Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov

Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov

S poptávkou psích kotců nebo plechových garáží vám můžeme doporučit obrátit se na firmu F.P.U.H. BOMSTAL, která má vynikající reference. U firmy F.P.U.H. BOMSTAL si můžete objednat nejen malé či střední pozinkované psí kotce , ale i plechové garáže v různých rozměrech. Přitom se můžete spolehnout na vstřícné jednání, na profesionalitu a ochotu. Firma F.P.U.H. BOMSTAL je největší výrobce plechových garáží v Evropě a proto si může dovolit své zboží dodávat za nejnižší ceny. Pokud si budete chtít předem dohodnout přesný termín schůzky, nebo se budete chtít jen informovat o nabídce, pak můžete využít e-mailové adresy mwalica.bomstal@gmail.com nebo telefonního čísla +420 737 425 904. Objednávat můžete buď kotec či plechovou garáž přímo na webových stránkách http://www.bomstal.eu/ Pan Ing. Miroslaw Walica vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov

Psí kotce – výběr

Začneme u kotců. Ty můžete třeba vídat v útulcích, což se samozřejmě také nabízí, máte-li takovou činnost. Zde je zapotřebí mít skutečně spolehlivé zázemí pro zvířata, odkud neutečou. Jednak by zde hrozilo, že by se rozutekli a mohli by někoho napadnout, a pak by se samozřejmě mohli napadat i mezi sebou, takže máte-li více zvířat, tak jedině spolehlivé a bezpečné kotce.

Kotce jsou ovšem i pro ty majitele, kteří třeba nemají zahradu, ale potřebují psa mít venku. Když ale není pozemek oplocen, tak hrozí, že pejsek uteče nebo se zaběhne, tudíž to lidé řeší kotcem. Ten musí být ale dokonale prostorný a měl by zajistit zvířeti určitý pohyb. Jinak byste ale i tak měli zohlednit, že se zvíře potřebuje vyběhat, tudíž s ním častěji choďte na procházky anebo jej pouštějte, když jste v dohledu.Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov

Kotce samotné jsou pro velké psy, protože menší rasy jsou choulostivější. Zároveň je zapotřebí si uvědomit, proč kotec máte. Jen proto, aby pes neutekl? Nebo je nezvladatelný a potřebujete jej mít na bezpečném místě? I když jsou lidé, kteří mají velkou zahradu, tak si třeba pořídí psa, kterého potom nezvládnou a který je může napadat i na jejich pozemku, protože to je vlastně jeho území. To lze řešit tím, že se psovi vyhraní speciální místo. To musí být bezpečné, bytelné, ale zároveň se musí zvířeti poskytovat prostor a také mu tam udělejte místo, kde se bude moci ukrýt před zimou nebo velkým sluncem. Mějte na paměti, že i zde se pes musí schovat před počasím, tudíž mu tam dejte třeba boudu.

Psí kotce – možnosti

Co se týká kotců, tak se většinou volí oplocený prostor, který je v domácím prostředí připojen k jinému objektu. To může být garáž nebo zahradní domek, zkrátka není to klec volně na zahradě. Pak je to volba kotce, což je zmíněná velikost a také se zohledňuje bezpečnost. Jestli máte klidného psa, kde hrozí maximálně volný pohyb, tak stačí jen dávat pozor, aby vám neutekl, když mu dáváte jídlo. Pokud máte ale agresivní zvíře, tak si nechte udělat takový otvor, kde dáte zvířeti jídlo z bezpečného místa, aby vás pes nenapadl. Někdy se to skutečně řeší tak, že majitel nemusí přijít do kontaktu se zvířetem.Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov

Psí kotce – údržba

Udržovat obě prostředí je nezbytné, protože je to svým způsobem prostor, kde je zvíře nějak omezeno. Kotec musí být čistý, zbavený výkalů a samozřejmě zde musí být vždy přístup k tekutinám a jídlu. Nezbytné je pak zabránění úniku psa.

Zámečnictví

Klíče a zámky potřebujeme k životu denně, proto je zámečnictví nezbytné. Zámečník kromě klasických produktů udělá i kopie klíčů, vyrobí zámky pro dveře, vitríny, trezory klece a podobně, a také pomůže, když si třeba zabouchnete dveře. Zámky mohou být různého charakteru – jednoduché, bezpečnostní, na klíč nebo otočné knoflíky. Záleží, co preferujete.

zámek a klíč

Železné výrobky

Kov je bezpečný a nosný materiál, proto se využívá v řadě produktů. Nosné police, bytelná vrata, klece a podobně jsou proto bezpečná, že jsou zhotovena právě z tohoto materiálu, který je kvalitní a odolný. Opět je lepší, když máte něco na míru, protože je zajištěno, že vám to déle vydrží.Psí kotce na míru - výroba v okrese Trutnov

Nechte si udělat kvalitní a dlouhotrvající produkt. Ten vám dnes poskytne ruční práce, protože produkty z velkovýroby bohužel na kvalitu nesázejí. Díky tomu, že budete mít originál, tak vám prvek nejen déle vydrží, ale i kdyby se třeba vašemu zvířecímu miláčkovi podařilo příbytek poškodit, tak se daný produkt snáze opraví. Hlavně zohledněte, co opravdu potřebujete. Pokud tomu nebudete věnovat dostatečnou pozornost, tak byste v budoucnu zbytečně dělali opravy a stejně byste pak došli k dalšímu závěru. Mějte na paměti, že prvky vám dlouho vydrží, tak se nebojte třeba i více zaplatit, protože se vám to vyplatí. Za kvalitní a spolehlivou práci vždy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6428 (magazin-chovatele.cz#9916)


Přidat komentář