Psí boudy na míru - truhlářství Horní Slavkov, Sokolov

Každému dobrému chovali psa záleží na tom, aby se jeho pes cítil na zahradě příjemně a útulně, aby mu nebyla zima, aby se pohodlně vyspal a aby nebyl zbytečně nemocný. K tomu všemu mu poslouží kvalitní bouda pro psa vyrobená přímo na míru.

 

Psí boudy na míru

Máte-li psa, zcela jistě vám záleží na tom, aby byl zdravý a aby se mu s vámi spokojeně žilo. Vždyť pes je doslova členem rodiny. Stejně jako vy máte rádi dobré a pohodlné spaní, tak i pes ocení, když bude mít kam složit hlavu a nebude mu při tom navíc v těchto horších ročních měsících zima. Proto mu můžete nechat vyrobit boudu, která bude přímo jemu na míru a kterou jistě každý pes ocení. Psí boudu si můžete nechat zhotovit přesně podle vašich představ. Ať už podle tvaru boudu, velikosti boudy, účelového řešení, designu, atd. Prostě psí bouda bude vypadat přesně tak, jak si ji vymyslíte. Ve spolupráci s vámi truhlářská a tesařská firma navrhne a nakreslí návrh designu psí boudy tak, aby nejenom, že bouda plnila stoprocentně svůj účel a pejskovi maximálně vyhovovala, ale aby také zapadla na vaši zahradu a vůbec do okolí vašeho domu. Při výrobě boudy je možné kombinovat různé odstíny barev , vytvořit různé tvary psí boudy a k boudě přidat mnoho doplňků dle vaši fantazie a vašich požadavků.boudy

Zateplení psí boudy

Každý pes ocení, když bude bouda kvalitně zateplená. Dřevěné boudy zhotovené přímo na míru můžou být opatřeny polystyrenem ve všech stěnách, v podlaze a střeše. Bouda může být vyrobená tak, aby byla její střecha odnímatelná, což vám zajistí bezproblémovou údržbu boudy. Psí boudy můžou být vyrobeny jako dvoukomorové, a přepážka mezi komorami, u které je ideální, aby byla odnímatelná, může být také zateplená. Zateplené boudy oceníte zpravidla tehdy, máte-li plemeno, které nesnáší velké mrazy, které je náchylné na různé nemoci, jako jsou zdravotní problémy s ušima, klouby, atd., v důsledku velkých mrazů. Je velmi vhodné nechat vyrobit boudu, která bude opatřena zvýšeným prahem a stojnými nožkami, tím se dosáhne ještě lepší tepelné izolace, než kdyby bouda ležela přímo na zemi.

Firmy, které vyrábějí psí boudy na míru, zpravidla používají pouze kvalitní materiály a spolupracují s každým zákazníkem individuálně, aby ve finále každá psí bouda odpovídala požadavkům zákazníka. Důležitá je kvalita provedení. Tuto vám zcela jistě zajistí firma pana Jana Ďuriše. Psí boudu si můžete nechat opatřit také střešní krytinou a také nátěrem a proto ji můžete ihned používat na vaší zahradě a od prvního dne může sloužit vašemu pejskovi.

Jaké jsou ceny psí boudy na zakázku?

Je možné vyrobit psí boudu na vysoké úrovni, a to s poměrně nízkými náklady, kterou následně pejsci ocení nejen v zimních měsících, kdy je tepelná izolace umístěná ve střeše, stěnách a podlaze dokáže ochránit před nepříznivými vlivy zimního počasí, ale také v letních horkých dnech. Psí bouda může být zhotovena pro každého psa. Stačí zadat pouze druh psa, jeho výšku, ovšem ne tu současnou, když je štěňátko, ale výšku, které dosáhne v dospělosti, a která je měřena v kohoutku, a dobré je také zadat jeho šířku měřenou přes hrudník. Důležité také je, zda se jedná o psa nebo fenu. V případě, že jde o fenu, je zde nutné počítat i s možností vrhu štěňat a i tomuto se doporučuje přizpůsobit psí boudu. ** **

Podlahy psí boudy bývají často opatřeny prknem. Ovšem i použití palubek stojí za zvážení, i když se to nepatrně odrazí ve výsledné ceně boudy. Ale zákazník, který preferuje kvalitu výrobku a kvalitu použitého materiálu, rád volí materiál lepší, i když je o něco víc dražší. Dá se říct, že nepatrný nárůst ceny stojí vždycky za to. Venkovní stěny bývají zhotoveny z palubek, ale opět záleží na každém z vás, kolik chcete do boudy investovat a co od ní očekáváte. Ceny se opravdu různí a pořídit je můžete jak za 3 tisíce korun, tak za 10 tisíc. Vše záleží na vašich požadavcích a na vašich možnostech.

Dřevěné ploty

Jen nádherný a kvalitně vyhotovený dřevěný plot dokáže perfektně podtrhnout celkový design stavby, kterou chrání před nepovolaným vstupem na její pozemek. Dřevěné ploty jsou takové stavby, které musí splňovat dle svého účelu, různé požadavky. Dřevěné ploty mají funkci nejenom estetickou, která se snad na nich cení nejvíce, ale také funkci bezpečnostní, oddělovací, vytyčující pozemek, atd. Při volbě dřevěného plotu je nejlepší obrátit se na českého výrobce dřevěných výrobků na míru, který vám zajistí kvalitní materiál a kvalitně odvedenou práci. Chcete-li moderní dřevěný plot, ten se neobejde bez propracovaných tvarů, hodně žádané jsou tvary do oblouku. Zkrášlete si svůj pozemek krásným dřevěným plotem a obraťte se na truhlářskou a tesařskou firmu s bohatými zkušenostmi.

Dřevěná pergola na míru

Pergola představuje lehkou okrasnou stavbu, která bývá umístěná zpravidla na zahradě nebo v parku. Bývá tvořena ve většině případů z dřevěného loubí, které je složené z volně stojících sloupů. Těmi jsou nejčastěji silnější latě, které jsou nahoře propojené. Pergola tvoří ozdobný prvek např. pro růst popínavých rostlin, které vytváří nad prostorem pod pergolou zastřešené místo, které se parádně hodí pro posezení s přáteli a pro odpočinek. Pergola však může být také vhodným architektonickým doplňkem k dalším podobným stavbám, jako např. otevřená veranda, altán, apod. Pergola musí být vždy vyrobena přímo na míru, neboť každý zákazník má zcela odlišné představy o tvaru pergoly, o použitém materiálu, a také o umístění pergoly na pozemku. Proto oslovte odborníky, s jejichž pomocí bude vaše pergola opravdu dobře zapadat do vámi zvoleného okolí a bude plně sloužit jejímu účelu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6433 (magazin-chovatele.cz#9940)


Přidat komentář