Oblečky pro vaše mazlíčky

Když vás trápí pohled na vašeho pejska, který se klepe zimou nebo vás na procházce přepadne déšť, není nic jednoduššího než nakoupit pro vaše zvířátko obleček. Oblečky jsou velmi praktické a ušité tak, aby se v nich váš pejsek cítil dobře.

Pes, nejlepší přítel člověka. A co by člověk pro psí oči neudělal. Lidé investují do pohodlí svých domácích mazlíčku více a více peněz. Pro někoho je důležitý krásný a kvalitní psí obleček, jiní pejsci mají zase doma plné košíky hraček a někteří majitelé si zakládají především na zdraví svého pejska a nakupují jen velmi kvalitní krmivo pro psy. Oblečky pro psy jsou dnes chápány jako praktická záležitost především pro menší pejsky. Ochrání je před zimou a deštivým počasím a vašemu pejskovi mohou skvěle slušet.

Pes nejlepší přítel člověka

Co by člověk pro psího kamaráda neudělal? Jaké jsou důvody, které ho vedou k tomu, aby pejska oblékl? Z našich zkušeností víme, že se nejčastěji oblékají malá plemena psů, štěňata a psí senioři.

Pejsek žije s lidmi doma, není již v mnoha případech hlídačem, upoutaným k boudě. Vyjde-li psík na ranní procházku z vyhřátého pelíšku, kde teplota neklesne ani v noci pod 20 stupňů nad nulou, mohou rozdíly teplot činit až několik desítek stupňů. Tyto změny teplot se mohou projevovat velkou náchylností k prochlazení psa, močovým problémům a bolestem zad. Pak je oblečený pejsek zcela v pořádku. V mrazivém počasí je to dokonce nutnost.

Pokud pejsek žije celoročně venku na zahradě a je zdravý, stačí mu na zimu zateplená bouda. V těchto podmínkách se mu vytvoří i kvalitní zimní srst. Ale co pejsek žijící doma? S tím příroda nepočítala a tady musí pomoci člověk.

Mají Vaší blízcí pejsky, kterým právě takový obleček schází?

Nebo jen chcete udělat radost a doplnit do šatníku další slušivý obleček?

Věnujte jim dárkový poukaz a udělejte radost nejen jim, ale především jejich mazlíčkům.

Oblečky pro psy

Kvalitní psí obleček musí mít perfektně zpracovaný střih, pejskovi nesmí nikde překážet.

Mikiny pro psy

Mikiny pro psy jsou oblečky velmi praktické. Můžete je použít na jaře, když jsou ještě chladná rána, ale už není mráz. Pokud je pejsek starší, má řídkou srst, nebo nějaké zdravotní indispozice, pak mikinku využijete i v chladnějších letních dnech. A na podzim ji můžete oblékat každý den. Mikiny jsou vyrobeny z kvalitních fleeců. Tento na omak příjemný materiál vyniká svými dobrými izolačními schopnostmi, nízkou hmotností a minimální nasákavostí.

Svetry pro psy

Svetry pro psy se používají v každé sezoně, buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými oblečky. Lehce se oblékají, jsou upleteny ručně z kvalitních přízí a nevytahují se. Pěkně obepnou tělíčko, hezky hřejí a dobře sedí.

Pláštěnky pro psy

Pláštěnky pro psy ochrání pejska před deštěm. Samozřejmě, že mladému psovi s krásnou srstí nějaký deštíček nevadí, co ale pes starší, srst nízká a déšť silný a vytrvalý? Pak může pejsek pěkně prochladnout!

Je-li pláštěnka vyrobena z kvalitního materiálu a má dobrý střih, aby pejskovi nebránila v pohybu, váš miláček si ji jistě oblíbí.

Nyní dodala firma EneBene na trh s psími pláštěnkami nový materiál. Pláštěnka z něj vyrobená je absolutně nepromokavá, zevnitř prodyšná a příjemná na omak. Při pohybu nešustí. Pláštěnka je lehoučká a skladná, takže ji můžete mít stále při sobě.

Zimní oblečky pro psy

Zimní bundy a vesty pro psíky jsou nedílnou součástí výbavy domácích mazlíčků. V zimě totiž přichází čas na pořádnou zimní bundu. Ochrání záda, ledviny i bříško. Na trhu se Vám nabízí velký výběr bund a vest z různých materiálů a různých střihů. Koupíte zde jednoduché vesty či bundy pro sportovně laděné pejsky, ale i elegantní bundy zdobené např. kožešinami. Bundičky odlehčené s hladkou podšívkou, která nezacuchává srst i zateplené fleecem pro zimomřivé psíky. Všechny produkty jsou ušity z kvalitních, teplých materiálů a pejsky určitě zahřejí. A to je velmi důležité!!

Sortiment pro štěňátka

V zimních měsících by se ovšem bez diskuze měla oblékat štěňátka. Obleček pro štěňátko by měl být lehký, poddajný, měkký a na omak příjemný. Neměl by nikde překážet a pejska omezovat. Měl by se dát snadno a rychle obléknout. Tyto požadavky splňují vesty pro štěňata. Také svetříky jsou svou elastičností a jednoduchým střihem tou pravou volbou. Pokud je štěňátko velmi malé, je dobré mu na zimu pořídit spací vak. V tom se může štěně přenášet a doma slouží jako útulný, hřejivý pelíšek.

Oblečky pro fenky

Fenky mají na bříšku řidší srst a v zimě je to jejich nejslabší místo. V EneBene na toto myslí a vytvořili bundy, svetry nebo mikiny s prodlouženým a zatepleným bříškem. Tím citlivá místa fenky více chrání. A pokud je pořádná zima, dají se tyto oblečky vrstvit na sebe. Třeba tričko a mikinu, svetr a pláštěnku nebo tričko a bundu. Vše se dá dokonce barevně sladit, aby se za fenkou každý pejsek otočil.

Šití na míru

Ne každý pejsek se vejde do velikostní tabulky. Pro tyto pejsky nabízí firma šití na míru. Není problém vybraný obleček upravit podle přání majitele a potřeb pejska.

Jak pro psa vybrat správný obleček

Abyste vybrali správnou velikost oblečku pro psa, musíte si nejdříve doma svého mazlíčka přeměřit. Změřte délku trupu (tělo psa od hlavy až po ocas), obvod hrudníku (měří se v nejširší části hrudníku psa), velikost krku se měří stejně jako velikost obojku. Oblečky pro pejsky a fenky jsou stejné, šijí se tak, aby seděly jak pejskovi, tak fence. Míry si zapište a porovnejte v obchodě s psími oblečky nebo na internetu. Za spolehlivé nepokládejte velikosti oblečků podle rasy, každý pes je jiný, a tak když vybere univerzální obleček pro pudla, doma můžete zjistit, že právě tomu vašemu pudlíkovi obleček vůbec nesedí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6405 (magazin-chovatele.cz#9817)


Přidat komentář