Psí kalendář

Vybrat to nejlepší jméno pro vašeho pejska není nic jednoduchého. Naštěstí můžete najít velkou inspiraci v psích kalendářích, kde se to krásnými jmény jen hemží. Tak začněte vybírat.

Pejsek se stává dalším členem vaší rodiny. Bude s vámi prožívat vaše starosti a radosti, bude vás zlobit a těšit. Na začátku je velmi důležité vybrat vhodné jméno pro vašeho pejska. Na jméně by se měla shodnout celá rodina a mělo by se k pejskovi hodit. Mezi první slova, která musí štěně poznat, patří jeho jméno a také povely fuj a hodný. Tyto 3 slova musí být ze začátku výchovy psa často užívána (vždy ve vhodné situaci). Když vyslovíte jméno vašeho pejska, vždy zpozorní a ze začátku to pro něj bude také výzva, aby k vám přiběhl. Pejskovi je jedno, jestli se jmenuje Ben nebo Max. Pro psa je vždy důležité, že jeho jméno vyslovuje jeho pán a v jeho hlase se při tom ozývá náklonnost. Psi reagují především na tón našeho hlasu a také z něj vše dokážou poznat. Každé jméno má své zdrobněliny a můžeme jej pozměnit. Ze začátku volejte na vašeho pejska stejným způsobem. Postupem času váš pejsek začne reagovat také na jiné podoby svého jména, pokud mají stejný základ.

Psí kalendář

Nejenom lidé slaví své svátky. Také psí jména můžeme najít ve speciálních psích kalendářích. Podle těchto kalendářů můžeme vybrat jméno pro našeho nového mazlíčka.

Psí jména – leden

Pro měsíc leden najdete v kalendáři tato jména: Agga, Joe, Jack, Ťapka, Gaston, Bred, Sam, Elvis, Rex, Ryn, Fred, Tramp, Brita, Brok, Ikar, Bert, Dag, Ajax, Chris, Brian, Bojar, Agar, Brix, Max, Amor, Žolík, Kid, Hektor, Jenny, Marika.

Psí jména – únor

V měsíci únoru slaví svátek Car, César, Balck, Bona, Žeryk, Peggy, Lord, Nora, Betoven, Nero, Bond, Kazan, Dan, Dona, Lilly, Azor, Argo, Dasty, Fin, Dita, Elsa, Kikina, Dášenka, Líza, Flek, Bobina, Polly.

Psí jména – březen

Také v měsíci březnu můžete najít plno krásných psích jmen: Perry, Missi, Puňťa, Akim, Sally, Bea, Teddy, Sára, Aida, Alík, Sisi, babeta, Roxy, Gina, Rol, Besi, Raf, Dixi, Ben, Oskar, Nelly, Abík, Filip, Falco, Baryk, Cid, Dino, Asman, Dina, Bob, Kvido.

Psí jména – duben

Psí jména v měsíci dubnu jsou následující: Brut, Máša, Harry, baron, Ellis, Lady, Denny, Ron, Jonatán, Asta, Luisa, Debbie, Astor, Deril, Fík, Betina, Amos, Alma, Daisy, Berta, Gary, Tereza, Arsa, Mates, Borina, Hassna, Amigo, Sandy, Jim, Briana.

Psí jména – květen

květnu slaví svátek Jonáš, Scotty, Šarik, Penny, Cuinda, Agila, Bendži, Fatima, Jasper, Zach, Arthur, Bady, Atos, Atyr, Ebony, Riky, Karina, Tara, Meggie, Cite, Bára, Arina, Benita, Bonny, Arif, Bastien, Alf, Daxi, Rasty, Pongo, Denis. Toto bylo jen pár jmen na ukázku. Najděte si v psím kalendáři právě takové jméno, které bude vašemu pejskovi slušet nejvíce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6363 (magazin-chovatele.cz#9885)


Přidat komentář