Kočičí kalendář

Milovníci zvířat většinou neodolají a místo kalendářů s celebritami, recepty nebo něčím jiným dají přednost pohledu na roztomilé chlupaté tvory. Patříte mezi kočkomily? Pak se podívejte, co se nabízí vám.

Kalendář je velmi praktický doplněk do domu i pracovního prostředí. Můžete si jej postavit na stů nebo pověsit na zeď. Každý měsíc nebo týden, záleží dle typu kalendáře, se pak můžete dívat na pěkný obrázek, něco si počíst, ale hlavně se budete orientovat v čase. Jaké máte možnosti?

Kočičí kalendář – stolní

Pokud si vybíráte kalendář na stůl, tak se vám nabízí mnoho variant. Bavíme-li se o kočkách, tak můžete mít fotografie rozverných koťátek anebo plemen koček, kde je ke každému druhu popsána charakteristika, vlastnosti a podobně dané kočičky. Navíc zde máte možnost zapisovat si poznámky a přehledně budete vědět, kdy je který den. Neopomenutelná jsou pak jména. Kalendáře se vyznačují tím, že zde najdete klasické svátky lidí, ovšem takto speciální produkty často nabízejí i výběr jmen kočičích.

Kočičí kalendář – na stěnu

Chcete-li už větším grafiku, která na vaší stěně vytvoří i obraz, pak si pořiďte nástěnný kalendář. I zde najdete sousled dní, také jména, ovšem dominantou zde bývají větší fotografie, které zútulní váš domov. Dnes existuje spousta obměn, přičemž se hojně rozšířil trend samolepek, které jsou na zadní straně kalendáře. Tyto samolepky pak zobrazují fotografie, které jsou k jednotlivým měsícům. Opět se zde nabízí, že můžete mít jak hravější fotky, tak i snímky plemen. Výjimkou zase není ani jména, je ale pravda, že toto je typičtější spíše pro stolní varianty.

Kočičí kalendář – k čemu je dobrý

Jako každý kalendář, je kočičí varianta dobrá pro orientaci. Budete vědět, který den je, kolikátého je třeba středa za týden apod. Co se týká kočičího kalendáře, tak samozřejmě, že prim zde hrají fotografie vašich oblíbenců. Ovšem neopomeňte ani tu možnost jmen zvířat, jak jsme zmínili. Jednak budete vědět, kdy váš mazlík má svátek, ale také se můžete inspirovat, když jméno teprve vybíráte. Kalendář koček vám též může říci i něco o různých plemenech koček, které tam najdete.

Kočičí kalendář – tip

Chcete ojedinělý dárek nebo máte zájem dívat se jen na svého miláčka? Pak si nechte udělat kalendář s fotografiemi jen vaší miciny. Dnes to nabízí např. fotografická studia, kdy jen přinesete požadovaný počet fotografií, a pak sami budete mít kalendář, kdy vám vaše zvířátko bude neustále nablízku.

Každý milovník zvířat jistě nepohrdne mít kalendář s oblíbenými tvory. Sice to není striktní pravidlo, ale spousta lidí se dělí na pejskaře nebo milovníky koček.  Pokud tedy máte rádi spíše ty druhé živočichy, tak si pořiďte jejich kalendář. Budete mít příjemný doplněk na stůl nebo stěnu a ještě bude tento prvek i praktický.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6315 (magazin-chovatele.cz#9886)


Přidat komentář