Hotely pro kočky

I Vaši domácí mazlíčci mohou strávit dovolenou plnou luxusu a kvalitní péče! Mezitím co se Vy budete opalovat na pláži u moře, Vaše kočka stráví čas v netradičním hotelu! Co všechno hotely pro kočky nabízejí? Maximum toho, co očekáváte.

I kočičky mohou strávit dovolenou v příjemném prostředí. Nevěříte? Pokud jste již slyšeli o speciálních hotelech, kde můžete ubytovat svá domácí zvířata, jistě nám dáte za pravdu, že se v tomto netradičním zařízení zvířecím miláčkům nic hrozného nestane - naopak! Hotely pro kočky slouží především jako "azyl" do doby, než se vrátíte z dovolené ze zahraničí. Můžete si být jisti, že se Vaše kočka bude mít stejně dobře jako Vy a nebude muset trpět úzkostí sama doma.

Správný výběr je základ!

Vybrat si správný kočičí hotel nám pomohou recenze známých či přátel. Kvalita všech servisů se však liší. Nejlépe uděláme, vybereme-li hotel s rodinným prostředím, kde bude mít naše kočka volný pohyb a možnost venkovního vyžití. Cenami hotelů bychom se rozhodně řídit neměli. Nejprve poznejme lidi, kteří se o naše miláčky budou starat celou dobu, co budeme pryč. První dojem je většinou důležitý. Fotografie na webových stránkách nám prozradí, v jakém prostředí se bude kočka pohybovat a jak bude vypadat její vlastní prostor. Dobré je také přijít s kočkou na jeden den do hotelu na zkoušku, abychom zjistili, jak se jí v tomto zařízení zalíbí. Nevylekejte se však její první reakce - bude jistě roztěkaná a nervózní. Během chvíle se však s prostorem seznámí a rychle si na něj zvykne, zvlášť pokud jí něco zaujme.** Den D,** kdy musíme kočičku do hotelu odvézt, nastal. Dlouhé loučení raději vynechejte, hlavně pokud jde o děti. Kočka vycítí, že ji chcete opustit a může trpět vysokou úzkostí. Pro všechny bude nejlepší, když kočku do hotelu doprovodí pouze jedna osoba. Pokud Vaše kočka bere nějaké léky, rozhodně na ně nezapomeňte a přibalte je sebou! Nemusíte se ničeho obávat. Hotely pro kočky nabízejí skutečně kvalitní péči a s kočkami to opravdu dobře umějí.

Podmínky přijetí

V hotelu pro kočky platí několik zásadních podmínek a pravidel pro přijetí zvířete na několik dní do speciální péče. Kočka musí být stoprocentně zdravá, zbavená parazitů a pravidelně očkovaná. Do hotelu sebou musíte donést i očkovací průkaz kočky stejně jako její osobní potřeby bez kterých se neobejde, např. oblíbené hračky či speciální šampon.** Smlouvu o přijetí zvířete** obdržíte ihned po zaplacení hotelu. V této smlouvě bývají sepsány také konkrétní specifika dané kočky a je vyhotovena jako vždy pro obě strany. Musíte počítat s** rezervací předem! Vždy si zavolejte alespoň týden dopředu, aby jste se ujistili, že pro Vaši kočku zbylo v hotelu místo. Hotely bývají často obsazené do posledního místa, zvlášť v letních měsících, a rezervace je tedy nutná v každém případě. Nepočítejte s tím, že Vám kočku přijmou v den, v který ji přivezete. Cena ubytování na jeden den a jednu noc Vás výjde zhruba od 99-200 Kč**. Většina hotelů nabízí věrnostní slevy pro časté zákazníky, a to až 10%.

Hotel pro kočky - luxusní místo odpočinku

Hotely pro kočky nabízejí odbornou péči pro Vaši kočičku, a to v době Vaší dovolené, kdy se nemůžete o zvířátko starat Vy ani nikdo z rodiny. Kvalitní veterinární dozor a špičková odbornost jsou v těchto zařízeních samozřejmostí. Atmosféra v hotelech bývá přímo ukázkově rodinná a vysoce komfortní. Každý mazlíček má svůj vlastní soukromý prostor. Po souhlasu s majitelem zvířete je však kočička vpuštěna i mezi ostatní. Proto kočky, které mají rády volnost a častý pohyb, mohou využívat nejrůznějších zákoutí a plácků kolem hotelu. Ty, které přítomnost ostatních koček vadí, mívají ve svém pokojíčku** soukromí** a plno jiného vyžití. Na své si příjde každá! Hotely nabízejí individuální přístup a profi péči každé kočce.

Kočičí pokojíčky

Každé kočičce se ihned po příchodu přiřadí "vlastní pokoj" -** plně vybavený kotec s toaletou, kompletním jídelním náčiním a hračkami**. Tyto kotce jsou pravidelně čištěny a veškeré textílie se před každou další návštěvou perou. Pokud je Vaše kočka zvyklá na svůj pelíšek, není problém vzít ho sebou. Hotely navíc mívají k dispozici germicidní lampy, které spolehlivě hubí bakterie, viry a plísně. Kotce neboli boxy dále nabízí spoustu vychytávek - prkénka na broušení drápků, závěsné míčky i vyvýšeniny, prolézačky, koberečky apod. Místnosti, kde se kočičky nachází, jsou speciálně vyhřívané a většina hotelů také nabízí dvojkotce, pokud si přivedete kočky dvě.

Pro náročnější klienty některé hotely nabízí i luxusní apartmány, kde je pokoj pro kočku složen ze dvou pater s podlahovým vytápěním. Kočka zde má k dispozici prostorné sofa, veliký pelíšek, přírodní kameny na šplhání a čerstvou trávu pro lepší trávení.** Podávání stravy kočkám** je většinou přizpůsobeno zvyklostem každé z nich. Pokud si nepřinesete svou vlastní stravu, dostane kočka k jídlu hotelem vybrané speciality 2x denně. Vybírat můžete z nabízeného sortimentu granulí, konzerv, pytlíčků i chuťovek. Typ krmiva a zvolená strava je vždy konzultována předem s majitelem zvířete.

Pokud kočička onemocní...

...je urychleně přemístěna na izolaci, kde o ní bude spolehlivě postaráno zvěrolékařem. Zvěrolékař může také kočičkám podat kapky, které jim pomohou před první nocí strávenou v hotelu, aby se zbavily úzkosti a strachu.** Stýská se Vám?** Není problém! Hotel Vám může na požádání** poslat mms nebo sms** s tím, jak se Vaší kočičce daří a jak si pobyt v hotelu náramně užívá. Některé hotely dokonce nabízí službu sledování své kočky pomocí online webové kamery!

Doplňková služba - stříhání

V hotelech se o Vaši kočičku postarají i po vzhledové stránce. Až si pro ni přijedete, možná ji ani nepoznáte! Doplňková služba obnáší především perfektní ostříhání a rozčesání srsti, ošetření drápků a pozdější poradenství. Vaši kočku na požádání také okoupou, namasírují a vyfénují.

Hotely pro náročné

Zahraniční hotely pro kočky fungují jako "zlaté klícky". Nejnáročnějším klientům nabízejí spoustu vychytávek. Jejich kočky zde naleznou nejluxusnější péči. Jeden anglický hotel servíruje kočkám k snídani krevety na stříbrném podnose a pokoje jsou vybaveny hifi soupravami a porcelánovými fontánkami. Kočičky zde zažijí slast ze speciálních masáží, kosmetickou péči včetně pedikúry a manikúry. Jeden den v hotelu však majitele zvířete nepříjde na levný peníz. Týdenní ubytování v luxusním hotelu pro kočky vychází až na 150.000 Kč. České hotely však vynášejí docela dobře i bez těchto zbytečných manýrů. Jejich obraty každým rokem stoupají a zájem o volné "pokoje" neustále roste.

Pokud se nemůžete o svého miláčka starat a nemáte to srdce nechat ho samotného doma, určitě ho předejte odborným rukám zvířecího hotelu! Nebudete litovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id6301 (magazin-chovatele.cz#9813)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 02.07.2015 19:41
Re: Hotely pro kočky Pro Vaše kočky máme nachystané pěkné plnohodnotné pokojíky, kde je hodně místa na hry, dovádění a odpočinek. I když se kočičky navzájem nepotkají, nebudou se nudit o samotě, protože mají vždy možnost pozorovat sousedy skrz velikánská okna, která jsou v každém pokoji. Super 24 hodinový servis (včetně veterinárního v případě nutnosti).Na denním menu máme pestrou nabídku jak granulí, tak konzerv a i syrové stravy. Výměna vody několikrát za den je zajištěna. Čerstvě vypěstovaná tráva pro kočky je k dispozici v každém pokoji. K dispozici jsou také i kočičí fontánky, pokud je na ně Vaše kočka zvyklá. Jednoduše řečeno luxusní 5* hotelový pobyt, který by si nikdo nenechal ujít. www.vip-cats.cz


Přidat komentář